Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Read more
he: קראו עוד

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Medium
he: בינוני

en: Navigation
he: ניווט

en: Log in
he: כניסה

en: Close
he: סגירה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Card
he: קלף

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
