Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ
