Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Search
mr: शोध

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Help
mr: मदत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Close
mr: बंद
