Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
