Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Medium
ne: माध्यम

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
