Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Read more
nn: Les meir

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Help
nn: Hjelp

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Log in
nn: Logg inn

en: Close
nn: Lukk

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
