Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ
