Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Back to top
pl: Do góry

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Medium
pl: Średnie

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Close
pl: Zamknij

en: Avatar
pl: Awatar

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Card
pl: Karta

en: Variant
pl: Wariant

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Main Menu
pl: Menu Główne

en: The logo could not be uploaded.
pl: Logo nie mogło być wysłane.

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Extra large
pl: Bardzo duże
