Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Back to top
sk: Späť hore

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Medium
sk: Stredná

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: The logo could not be uploaded.
sk: Logo nemôže byť nahrané.

en: Footer menu
sk: Menu v päte
