Bootstrap Italia (8.x-0.6) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Search
no: Søk

en: User
no: Bruker

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Log in
no: Logg på

en: Close
no: Lukk

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Primary tabs
no: Primærfaner

en: Secondary tabs
no: Sekundærfaner
