Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: User
ast: Usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Medium
ast: Mediu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Log in
ast: Entrar

en: Close
ast: Zarrar
