Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: User
et: Kasutaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Medium
et: Keskmine

en: Navigation
et: Menüü

en: Log in
et: Sisene

en: Close
et: Sulge

en: Overlay
et: Ülekate

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: All news
et: Kõik uudised

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Card
et: Kaart

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: The logo could not be uploaded.
et: Logo ei olnud võimalik üles laadida.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü
