Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: User
hr: Korisnik

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Medium
hr: Srednji

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Log in
hr: Prijava

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: The logo could not be uploaded.
hr: Logo nije mogao biti otpremljen.
