Bootstrap Italia (8.x-0.24) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Medium
sl: Srednja

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Log in
sl: Prijava

en: Close
sl: Zapri

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
