Bootstrap Layouts (8.x-4.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Visible
id: Terlihat

en: Layout
id: Tata letak

en: Medium
id: Sedang

en: Text color
id: Warna teks

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Tokens
id: Token

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Columns
id: Kolom

en: Row
id: Baris

en: Justify
id: Rata kanan kiri
