Bootstrap Layouts (8.x-5.7) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Center
lt: Centras

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Visible
lt: Matomas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm
