Bootstrap Pages (8.x-1.0-alpha10) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Body
ur: متن

en: Images
ur: تصاویر

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Article
ur: مضمون

en: Articles
ur: مضامین

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Types
ur: اقسام

en: Category
ur: زمرہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: Component
ur: جزو

en: Email
ur: ای میل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ
