Bootstrap Pages (8.x-1.0-alpha11) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Article
hy: Հոդված

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Image
hy: Նկար

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա
