Bootstrap Pages (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (36 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Article
es: Artículo

en: Articles
es: Artículos

en: On
es: Activado

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Category
es: Categoría

en: Program
es: Programa

en: Programs
es: Programas

en: Icon
es: Icono

en: Teaser
es: Resumen

en: Event
es: Evento

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Off
es: Desactivado

en: Published
es: Publicado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Terms
es: Términos

en: Events
es: Eventos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Topic
es: Tema

en: Website
es: Página web

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Page Type
es: Tipo de página

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster

en: External URL
es: URL externa

en: Paragraphs
es: Parráfos
