Bootstrap Pages (8.x-1.0-alpha9) - en to da translation catalogue (46 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Images
da: Billeder

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Article
da: Artikel

en: Articles
da: Artikler

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: Categories
da: Kategorier

en: view
da: vis

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Types
da: Typer

en: Category
da: Kategori

en: Icon
da: Ikon

en: Section
da: Sektion

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Event
da: Begivenhed

en: Component
da: Komponent

en: Components
da: Komponenter

en: Email
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Terms
da: Ord

en: Desc
da: Faldende

en: Events
da: Begivenheder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Topics
da: Emner

en: Topic
da: Emne

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Authors
da: Forfattere

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Sections
da: Sektioner

en: Offset
da: Forskydning

en: Page Type
da: Sidetype

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Related Articles
da: Relaterede artikler

en: Featured Image
da: Fremhævet billede
