Bootstrap Pages (8.x-1.0-alpha11) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Article
ne: लेख

en: Action
ne: कारवाही

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: view
ne: दृश्य

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Types
ne: प्रकार

en: Category
ne: वर्ग

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Topics
ne: विषय

en: Topic
ne: विषय

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक
