Bootstrap PointNet (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Components
ar: المكونات

en: Normal
ar: طبيعي

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
