Bootstrap Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Comments
ar: التعليقات

en: None
ar: لا شيء

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Menu
ar: القائمة

en: Expanded
ar: موسع

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Logo
ar: الشعار

en: Published
ar: منشور

en: Forum
ar: المنتدى

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
