Bootstrap Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Logo
ne: ब्याज

en: Footer
ne: फुटर

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Forum
ne: फोरम

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Topics
ne: विषय

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: 1
ne: १

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
