Bootstrap Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Comments
az: Şərhlər

en: None
az: Yoxdur

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Last post
az: Son post

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: White
az: Ağ

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
