Bootstrap Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Comments
ca: Comentaris

en: None
ca: Cap

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Menu
ca: Menú

en: Expanded
ca: Expandit

en: Last post
ca: Darrer article

en: Logo
ca: Logotip

en: Published
ca: Publicat

en: Forum
ca: Fòrum

en: Background color
ca: Color de fons

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Red
ca: Vermell

en: Not published
ca: No publicat

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Green
ca: Verd

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Yellow
ca: Groc

en: Pagination
ca: Paginació

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat
