Bootstrap 4 - Barrio SASS Starter Kit (8.x-4.12) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: White
it: Bianco

en: Transparent
it: Trasparente

en: Light
it: Chiaro

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Dark
it: Scuro
