bootstrap simple carousel (3.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Active
he: פעיל

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Interval
he: מרווח

en: About
he: אודות

en: interval
he: מרווח

en: Uses
he: שימושים

en: Image style
he: סגנון תמונה
