Views Bootstrap table (1.0.6) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Height
ne: उचाई

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Croatian
ne: क्रोएशियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Swedish
ne: स्वीडिश
