Views Bootstrap table (1.0.6) - en to ur translation catalogue (42 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Views
ur: ویوز

en: Arabic
ur: عربی

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Croatian
ur: کروشیائی

en: Czech
ur: چیک

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Greek
ur: یونانی

en: Hebrew
ur: عبرانی

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Indonesian
ur: انڈونیشیائی

en: Polish
ur: پولش

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Slovak
ur: سلاواکی

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Turkish
ur: تُرک

en: Catalan
ur: کیٹالن

en: Afrikaans
ur: افریقی

en: Estonian
ur: اسٹوني

en: Basque
ur: باسکیو

en: Persian
ur: فارسی

en: Georgian
ur: جارجیائی

en: Malay
ur: مالائی

en: Portuguese, Portugal
ur: پرتگالی، پرتگال

en: Portuguese, Brazil
ur: پرتگالی، برازیل

en: Thai
ur: تھائی

en: Ukrainian
ur: یوکرینیائی

en: Urdu
ur: اردو

en: Uzbek
ur: ازبک

en: Vietnamese
ur: ویتنامی
