Views Bootstrap table (1.0.8) - en to ru translation catalogue (55 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Export
ru: Экспортировать

en: Views
ru: Представление

en: Total
ru: Итого

en: Advanced search
ru: Расширенный поиск

en: Options
ru: Настройки

en: Extensions
ru: Расширения

en: Locale
ru: Язык

en: Height
ru: Высота

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Cache
ru: Кэш

en: Arabic
ru: Арабский

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Korean
ru: Корейский

en: Extension
ru: Расширение

en: Croatian
ru: Хорватский

en: Czech
ru: Чешский

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: Finnish
ru: Финский

en: German
ru: Немецкий

en: Greek
ru: Греческий

en: Hebrew
ru: Иврит

en: Hungarian
ru: Венгерский

en: Indonesian
ru: Индонезийский

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Polish
ru: Польский

en: Romanian
ru: Румынский

en: Russian
ru: Русский

en: Slovak
ru: Словацкий

en: Swedish
ru: Шведский

en: Turkish
ru: Турецкий

en: About
ru: Информация

en: Resizable
ru: Изменение размера

en: Catalan
ru: Каталанский

en: Afrikaans
ru: Африкаанс

en: Estonian
ru: Эстонский

en: Basque
ru: Баскский

en: Persian
ru: Персидский

en: Georgian
ru: Грузинский

en: Malay
ru: Малайский

en: Portuguese, Portugal
ru: Португальский, Португалия

en: Portuguese, Brazil
ru: Португальский, Бразилия

en: Thai
ru: Тайский

en: Ukrainian
ru: Украинский

en: Urdu
ru: Урду

en: Uzbek
ru: Узбекский

en: Vietnamese
ru: Вьетнамский

en: Search Box
ru: Блок поиска
