Bootstrap UI (1.0.4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Version
ar: النسخة

en: None
ar: لا شيء

en: Files
ar: الملفات

en: Load
ar: تحميل

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Negate
ar: نفي

en: Themes
ar: الحلل

en: Source code
ar: شفرة المصدر

en: About
ar: حول

en: Not restricted
ar: غير مقيد

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Restricted to certain pages
ar: خاضع لبعض الصفحات
