Brainstorm profile (8.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (113 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Development
ne: विकास

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Version
ne: संस्करण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Menu
ne: मेनु

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Footer
ne: फुटर

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Normal
ne: साधारण

en: OK
ne: ठिक छ

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Width
ne: चौडाई

en: Forum
ne: फोरम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Blog
ne: ब्लग

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Clear
ne: सफा

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु

en: Permission
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Bundle
ne: पोका

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: The size of the file.
ne: फाईलको आकार

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Save comment
ne: कमेन्ट सेभ गर्नुहोस्

en: No front page content has been created yet.
ne: अहिले सम्म अगाडिको पृष्ठमा कुनै विषयवस्तु सिर्जना गरिएको छैन्।

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ
