Braintree Cashier (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (48 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Download
ro: Descarcă

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Page
ro: Pagina

en: Authored by
ro: Autor

en: Details
ro: Detalii

en: Price
ro: Preţ

en: Amount
ro: Suma

en: Desc
ro: Descendent

en: Invoices
ro: Facturi

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Production
ro: Producţie

en: Coupon
ro: Cupon

en: Discount
ro: Reducere

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Canceled
ro: Anulate

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Currency code
ro: Cod monedă

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: View invoice
ro: Vizualizează factura

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Coupon code
ro: Cod cupon

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Payment method type
ro: Tip metodă de plată
