Braintree Cashier (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Details
te: వివరాలు

en: About
te: గురించి
