Braintree Cashier (8.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
