Braintree Cashier (8.x-4.0) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Download
ar: تحميل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Page
ar: الصفحة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Details
ar: التفاصيل

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
