Braintree Cashier (8.x-4.1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Download
az: Yüklə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
