Braintree Cashier (8.x-4.5) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Subscription settings
he: הגדרות מנוי

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: days
he: ימים

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Details
he: פרטים

en: Price
he: מחיר

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Coupon
he: קופון

en: Discount
he: הנחה

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Canceled
he: בוטל

en: Subscription
he: מנוי

en: Offset
he: היסט

en: Sign up
he: הרשמה

en: About
he: אודות

en: Signup
he: הרשם

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: View invoice
he: הצג חשבונית

en: Subscription type
he: סוג מנוי

en: Discounts
he: הנחות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Coupon code
he: קוד הקופון

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
