Braintree Cashier (8.x-4.5) - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Download
hu: Letölt

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Subscription settings
hu: Feliratkozás beállításai

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: days
hu: napok

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Authored by
hu: Szerző

en: Details
hu: Részletek

en: Price
hu: Ár

en: Amount
hu: Összeg

en: Desc
hu: Csökk

en: Invoices
hu: Számlák

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Production
hu: Termelés

en: Long description
hu: Hosszú leírás

en: Coupon
hu: Kupon

en: Discount
hu: Árengedmény

en: Changed
hu: Módosítva

en: Environment
hu: Környezet

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: About
hu: Leírás

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Signup
hu: Jelentkezés

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Charge
hu: Terhelés

en: View invoice
hu: Számla megtekintése

en: Subscription type
hu: Feliratkozás típusa

en: Discount settings
hu: Árengedmények beállítása

en: Discounts
hu: Kedvezmények

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Coupon code
hu: Kuponkód

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Add Discount
hu: Kedvezmény hozzáadása

en: Add payment method
hu: Fizetési mód hozzáadása

en: Thank you!
hu: Köszönet!

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
