Braintree Cashier (8.x-4.7) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
