BrAPI (4.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Location
ar: الموضع

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Complete
ar: تام

en: Mapping
ar: إقران

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Administrators only
ar: المديرون فقط

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: UUID
ar: المعرف UUID
