BrAPI (4.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Location
az: Məkan

en: List type
az: Siyahı növü

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
