Brevo (formerly Sendinblue) (1.0.5) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Body
ca: Cos

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: settings
ca: paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Mail
ca: Correu

en: To
ca: Per

en: Send
ca: Enviar

en: here
ca: aquí

en: External
ca: Extern

en: Logout
ca: Sortir

en: From name
ca: Nom del remitent

en: My account
ca: El meu compte

en: About
ca: Detalls

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: Text format
ca: Format del text

en: Subscribe to newsletters
ca: Subscriu-te als butlletins
