Brevo (formerly Sendinblue) (1.0.5) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: settings
lt: nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: To
lt: Iki

en: Send
lt: Siųsti

en: here
lt: čia

en: External
lt: Išorinis

en: Logout
lt: Atsijungti

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: My account
lt: Mano erdvė

en: About
lt: Apie

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Subscribe to newsletters
lt: Prenumeruoti naujienlaiškius
