Brevo (formerly Sendinblue) (1.0.6) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Body
ar: المتن

en: List
ar: قائمة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: settings
ar: إعدادات

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: To
ar: إلى

en: Send
ar: أرسل

en: here
ar: هنا

en: External
ar: خارجي

en: Logout
ar: خروج

en: From name
ar: اسم المرسل

en: My account
ar: حسابي

en: About
ar: حول

en: Redirect URL
ar: إعادة توجيه عنوان URL

en: Text format
ar: تنسيق النص
