Brevo (formerly Sendinblue) (1.0.6) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: settings
ru: настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Format
ru: Формат

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Mail
ru: Почта

en: To
ru: Кому

en: Send
ru: Отправить

en: here
ru: здесь

en: Integration
ru: Интеграция

en: External
ru: Внешний

en: Logout
ru: Выход

en: Commerce
ru: Торговля

en: logs
ru: Журнал

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: From name
ru: Имя отправителя

en: List ID
ru: Номер списка

en: Params
ru: Параметры

en: My account
ru: Моя учётная запись

en: About
ru: Информация

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Template ID
ru: ID шаблона

en: Automation
ru: Автоматизация

en: Subscribe to newsletters
ru: Подписка на рассылку

en: Development settings
ru: Настройки разработки

en: Reply-to
ru: Ответить
