Bricks​ (2.0.2-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Operations
it: Operazioni

en: Image
it: Immagine

en: Depth
it: Profondità

en: Options
it: Opzioni

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Reference
it: Riferimento
