Brightcove Video Connect (3.1.0) - en to te translation catalogue (43 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Version
te: సంచిక

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: OK
te: సరే

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Sources
te: మూలాలు

en: Source
te: మూలం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
