Brightcove Video Connect (3.2.1) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: State
az: Dövlət

en: Basic
az: Əsas

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Source
az: Mənbə

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: MIME type
az: MIME növü

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Published status
az: Dərc statusu
